“Облтелеком” – регіональний оператор телекомунікацій у Київській області, а саме у населених пунктах Василькіського, Києво-Святошинського та Макарівського району.

Оператор пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг населенню, підприємствам та організаціям.

Виклик майстра
  • Комплекс додаткових послуг для комфортного використання сервісів провайдера
  • Регламент проведення ремонтних робіт
Для дому

Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках “Облтелеком” пропонує послуги:

  • широкосмугового доступу до мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю із швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/сек;
  • цифрового телебачення високої чіткості (IPTV OTT), яке можна переглядати на будь-якому пристрої із доступом до мережі Інтернет.

Завдяки широкій лінійці тарифних планів кожен абонент зможе обрати оптимальний, виходячи з власних потреб у швидкості та наявного бюджету.

Юридичним особам

Для бізнесу, операторів зв’язку, організацій та установ “Облтелеком” пропонує послуги високої якості та гарантованої доступності: широкосмуговий доступ до мережі Інтернет із гарантованою швидкістю до 10 Гбіт/сек, надання в оренду оптичних волокон, каналів передачі даних, послуги цифрової телефонії, проектування, побудова, налаштування та обслуговування локальних комп’ютерних мереж та систем відеоспостереження.

Ми гарантуємо найкращі ціни, високу якість та надійність!

Поповнити рахунок

Оплатити послуги оператора “Облтелеком” можна декількома зручними способами: онлайн банківською картою, через термінали самообслуговування, скретч-картками поповнення рахунку, онлайн електронними грошима.

Виникли запитання з приводу підключення, послуг або обслуговування?

Задайте їх Службі підтримки.