“Облтелеком” – регіональний оператор телекомунікацій у Київській області, а саме у населених пунктах Василькіського, Києво-Святошинського та Макарівського району.

Оператор пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг населенню, підприємствам та організаціям.

Інтернет

Перегляд улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри, спілкування у соціальних мережах – все це можливо за допомогою широкосмугового  доступу до мережі Інтернет від “Облтелеком” .

Цифрове телебачення

Для абонентів Облтелеком доступна послуга цифрового телебачення (IPTV)
Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) – це телебачення майбутнього, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення. Obltelecom TV представляє можливість перегляду понад 170 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який, навіть самий вимогливий смак.

Відеоспостереження

Наша компанія надає високоякісний сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет.
Ми створили і інтегрували для Вас найбільш передові розробки і сучасне обладнання в області відеоспостереження:Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD

  • Величезний функціонал сучасних систем відеоспостереження
  • Онлайн перегляд Ваших камер відеоспостереження з будь-якої точки світу. Використовуйте зручні для Вас гаджети для роботи з сервісом.
  • Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD

 

Виклик майстра
  • Комплекс додаткових послуг для комфортного використання сервісів провайдера
  • Регламент проведення ремонтних робіт
Юридичним особам

Для бізнесу, операторів зв’язку, організацій та установ “Облтелеком” пропонує послуги високої якості та гарантованої доступності: широкосмуговий доступ до мережі Інтернет із гарантованою швидкістю до 10 Гбіт/сек, надання в оренду оптичних волокон, каналів передачі даних, послуги цифрової телефонії, проектування, побудова, налаштування та обслуговування локальних комп’ютерних мереж та систем відеоспостереження.

Ми гарантуємо найкращі ціни, високу якість та надійність!