Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках “Облтелеком” пропонує наступні послуги.

Домашній Інтернет – широкосмуговий доступ до мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/сек.

Перегляд улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри, спілкування у соціальних мережах – все це можливо за допомогою доступу до Інтернет від “Облтелеком.

Абоненти оператора у приватному секторі та багатоквартирних будинках підключаються за допомогою технології “оптика до будинку”.

Мережа доступу оператора базується на технології PON (Passive Optical Network, пасивна оптична мережа), завдяки цьому має високу надійність.

Завдяки широкій лінійці тарифних планів кожен абонент зможе обрати оптимальний, виходячи з власних потреб у швидкості та наявного бюджету.

Переваги використання домашнього Інтернету від “Облтелеком”:

 • широка лінійка тарифних планів
 • стабільність, незалежність від погодних умов та електроживлення
 • висока пропускна здатність, швидкість доступу у тарифних планах до 1 Гбіт/сек
 • кваліфікована технічна підтримка, оперативне обслуговування та усунення несправностей
 • зручні способи оплати
 • акційні пропозиції, які дозволяють оптимізувати витрати

Цифрове телебачення високої чіткості (IPTV OTT).

Всі абоненти оператора “Облтелеком” можуть безкоштовно підключити послугу цифрового телебачення (в режимі тестування). Для перегляду доступно понад 120 каналів у цифровій якості. Перегляд цифрового телебачення можливий на будь-якому пристрої із стійким доступом до мережі Інтернет (комп’ютері, смартфоні, смарт-телевізорі тощо) у будь-якій точці земної кулі.

Або насолоджуватись якісним телебаченням від нашого партнера TRINITY TV.

Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) – це телебачення майбутнього, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення. TRINITY TV представляє можливість перегляду до 180 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який, навіть самий вимогливий смак, отримати доступ до фільмів та серіалів “кінозал”, програмою передач для кожного каналу, перегляду минулих передач.

Детальніше.

 • висока якість зображення, відсутність впливу поганих погодних умов
 • автоматичне оновлення списку каналів та програми передач
 • можливість перегляду на практично будь-якому пристрої з доступом до мережі Інтернет
 • можливість перегляду у будь-якій точці земної кулі
 • наявність вбудованої електронної програми телепередач (EPG)
 • на комп’ютері – за допомогою відеопрогравача з підтримкою IPTV, наприклад, IPTV Player, VLC player тощо та ваш особистий плейліст ТБ каналів
 • на мобільному присторої (смартфон, планшет) або приставці (STB) під управлінням ОС Android – встановлений додаток HLS.TV (рекомендовано). Або інший додаток для перегляду IPTV та ваш особистий плейліст ТБ каналів
 • на SMART TV – вбудований або сторонній IPTV віджет та ваш особистий плейліст ТБ каналів. Для налаштування радимо ознайомитися з інструкцією для конкретної моделі телевізора, технологія передачі потоку – HLS. Для перегляду на телевізорі без підтримки HLS радимо придбати IPTV-приставку (set-top-box)
 • на звичайному телевізорі (без підтримки SMART) – IPTV-приставка (set-top-box) та ваш особистий плейліст ТБ каналів

Для отримання плейліста необхідно звернутися до Служби підтримки. Один і той самий плейліст можливо використовувати для одночасного перегляду лише на ОДНОМУ пристрої. Для ОДНОЧАСНОГО перегляду цифрового телебачення на декількох пристроях використовуйте різні плейлісти для кожного пристрою.

Для активації додатку необхідно звернутися до Служби підтримки та повідомити 4-значний код активації, після активації перезавантажити додаток.

Послуга тарифікується помісячно. Вартість залежить від кількості каналів (обраного пакету), кількості згенерованих плейлістів для одночасного перегляду (т.з. “екранів”) та вартості тарифного плану доступу до мережі інтернет (чим дорожче тариф інтернет, тим дешевше тариф ТБ). З тарифами можна ознайомитися в розділі Тарифи – Цифрове телебачення.

На період тестування послуга надається безкоштовно.

Послугу можна отримувати у будь-якому місці, де є стійке підключення до мережі Інтернет. Необхідно звернутися до Служби підтримки “Облтелеком” для реєстрації облікового запису абонента. Для реєстрації знадобиться лише ПІБ та адреса.

Ми рекомендуємо встановити телевізійну приставку (STB) NG Optics Android NG3128HD.

Замовити приставку можна зателефонувавши до Служби підтримки. Вартість налаштованої під ваш обліковий запис приставки – 40 у.о. (оплата в гривнях за комерційним курсом, доставка безкоштовна).