Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках “Облтелеком” пропонує наступні послуги.

Домашній Інтернет – широкосмуговий доступ до мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/сек.

Перегляд улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри, спілкування у соціальних мережах – все це можливо за допомогою доступу до Інтернет від “Облтелеком.

Абоненти оператора у приватному секторі та багатоквартирних будинках підключаються за допомогою технології “оптика до будинку”.

Мережа доступу оператора базується на технології PON (Passive Optical Network, пасивна оптична мережа), завдяки цьому має високу надійність.

Завдяки широкій лінійці тарифних планів кожен абонент зможе обрати оптимальний, виходячи з власних потреб у швидкості та наявного бюджету.

Переваги використання домашнього Інтернету від “Облтелеком”:

 • широка лінійка тарифних планів
 • стабільність, незалежність від погодних умов та електроживлення
 • висока пропускна здатність, швидкість доступу у тарифних планах до 1 Гбіт/сек
 • кваліфікована технічна підтримка, оперативне обслуговування та усунення несправностей
 • зручні способи оплати
 • акційні пропозиції, які дозволяють оптимізувати витрати

Якісне телебачення від нашого партнера TRINITY TV.
Всі абоненти оператора “Облтелеком” можуть  підключити послугу цифрового телебачення . Для перегляду доступно понад 180 каналів у цифровій якості. Перегляд цифрового телебачення можливий на будь-якому пристрої із стійким доступом до мережі Інтернет (комп’ютері, смартфоні, смарт-телевізорі, iptv-приставці тощо) у будь-якій точці земної кулі.

Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) – це телебачення майбутнього, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення. TRINITY TV представляє можливість перегляду до 180 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який, навіть самий вимогливий смак, отримати доступ до фільмів та серіалів “кінозал”, програмою передач для кожного каналу, перегляду минулих передач.

Детальніше.

Для перегляду цифрового телебачення IPTV від нашого партнера Trinity TV вам знадобиться:

 • на комп’ютері – встановлене програмне забезпечення Trinity Player.
 • на мобільному присторої (смартфон, планшет) або приставці (STB) під управлінням ОС Android – встановлений додаток Trinity Player.
 • на приставці (STB) під управлінням ОС Android – встановлений додаток Trinity Player.
 • на SMART TV – Trinity TV віджет. Для налаштування конкретної моделі телевізора, будь-ласка, використовуйте інструкцію з сайту Trinity TV;
 • на звичайному телевізорі (без підтримки SMART) – IPTV-приставка (set-top-box).

Для активації додатку Trinity TV необхідно впевнитись, що пристрій підключенний до мережі Інтернет та не використовуються сервіси VPN, проксі-сервери тощо.

Після першого запуску додаток Trinity TV виведе числовий код активації. Для активації додатку вам необхідно зв’язатися із Службою підтримки та повідомити код активації, після активації перезавантажити додаток.

Для перегляду IPTV необхідно мати позитивний баланс особового рахунку!

Послуга тарифікується помісячно. Вартість залежить від кількості каналів (обраного пакету), кількості згенерованих плейлістів для одночасного перегляду (т.з. “екранів”) та вартості тарифного плану доступу до мережі інтернет (чим дорожче тариф інтернет, тим дешевше тариф ТБ). З тарифами можна ознайомитися в розділі Тарифи – Цифрове телебачення.

1-й місяць тестування надається безкоштовно.

Для активації послуги абонент повинен бути підключений до мережі Обелтелеком. За умови позитивного балансу на особовому рахунку послугу можна отримувати у будь-якому місці, де є стійке підключення до мережі Інтернет, незалежно від того, знаходитесь ви в мережі Облтелеком, чи ні.