Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках “Облтелеком” пропонує наступні послуги.

Домашній Інтернет – широкосмуговий доступ до мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/сек.

Перегляд улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри, спілкування у соціальних мережах – все це можливо за допомогою доступу до Інтернет від “Облтелеком.

Абоненти оператора у приватному секторі та багатоквартирних будинках підключаються за допомогою технології “оптика до будинку”.

Мережа доступу оператора базується на технології PON (Passive Optical Network, пасивна оптична мережа), завдяки цьому має високу надійність.

Завдяки широкій лінійці тарифних планів кожен абонент зможе обрати оптимальний, виходячи з власних потреб у швидкості та наявного бюджету.

Переваги використання домашнього Інтернету від “Облтелеком”:

  • широка лінійка тарифних планів
  • стабільність, незалежність від погодних умов та електроживлення
  • висока пропускна здатність, швидкість доступу у тарифних планах до 1 Гбіт/сек
  • кваліфікована технічна підтримка, оперативне обслуговування та усунення несправностей
  • зручні способи оплати
  • акційні пропозиції, які дозволяють оптимізувати витрати

Всі абоненти оператора “Облтелеком” можуть  підключити послугу цифрового телебачення . Для перегляду доступно понад 170 каналів у цифровій якості. Перегляд цифрового телебачення можливий на будь-якому пристрої із стійким доступом до мережі Інтернет (комп’ютері, смартфоні, смарт-телевізорі, iptv-приставці тощо) у будь-якій точці земної кулі.

Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) – це телебачення майбутнього, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення.

Детальніше.